| ВСЕУКРАИНСКАЯ ГАЗЕТА «ВАЛЕОЛОГIЯ» | ИНДЕКС 35275 | КАТАЛОГ ИЗДАНИЙ УКРАИНЫ | ИНДЕКС 35275 | ВСЕУКРАИНСКАЯ ГАЗЕТА «ВАЛЕОЛОГIЯ» |
www.valeolog.com           valeopressa@rambler.ru

ДО ВІДОМА ПЕРЕДПЛАТНИКІВ ГАЗЕТИ «ВАЛЕОЛОГІЯ»
–  дітей, батьків, освітян, лікарів, науковців!


Індекс  35275  в  Каталозі  передплатних  видань
Наші читачі – це люди, які не мають права хворіти (наприклад, педагоги, лікарі, космонавти, бізнесмени, ведучі ЗМІ та інші), які повинні  вчити, лікувати, допомагати, вселяти надію, демонструючи своїм виглядом здоров’я, оптимізм, виваженість, енергійність, впевненість тощо. Хтось з великих мудреців сказав: «Лікар, спочатку вилікуй себе». А де ж взяти таких «нехворіючих оптимістів»?

Треба вивчати валеологію так, як її вивчають зараз в усьому світі. Немає жодного в світі солідного навчального закладу, де піклування про здоров’я не посідало б одне з пріоритетних місць. Причому піклування не «для галочки», а постійне, дійове, кероване.

Наприклад, в Пенсільванському університеті пропагування здорового способу життя йде через солідне дослідження науковцями університету історії Олімпійських ігор, їх досягнень, розповідей про визначних олімпійських чемпіонів, щоб у студентів викликати інтерес до проблеми здоров’я, творчості, захвату змагань.
Олімпійський сайт цього університету визнаний одним з найкращих в світі (завітайте до сторінки «Олімпійські ігри» і зможете в цьому переконатися).
Так само і слово «валеологія», якому так важко було пробиватися через кригу непорозумінь, теж стало інтернаціональним.

**

Тому підтвердження – ІІ Міжнародна конференція валеологів (листопад 2003 року, Польща), в якій взяли участь 260 вчених-валеологів з різних країн світу (Австрії, США, Мек­сики, Росії, України, Польщі, Білорусії, Єгипту, Лівану тощо).
Президент Міжнародного валеологічного товариства високо оцінив роботу газети «Валеологія» і відзначив велику її роль в розвитку і пропагуванні ідей молодої науки – валеології – в Україні і країнах СНД.
Але людині і в молодому віці недостатньо покладатися на своє природне здоров’я, їй теж доведеться докладати зусиль, щоб бути постійно в формі, тим паче, якщо це потрібно для справи.
За допомогою газети «Валеологія» читачі зможуть дізнатися, як подолати стрес, простуду, сімейні негаразди, як виростити здоровою і щасливою дитину, як шкодять здоров’ю алкоголь, куріння, навіть ліки, якщо їх приймати бездумно, безсистемно.
**
Місце проведення II Міжнародної валеологічної конференції. Криниця Гурська.
Краківське воєводство. Польща

Чекають наших читачів багато новин і в галузі освіти – України, країн СНД, Заходу і Сходу.
Вчені НАСА в США зараз створюють школи ІІІ тисячоліття, в яких вводяться не тільки нові предмети й програми, але й формуються нові принципи освіти, готуються нові кадри вчителів, які підвищують свою кваліфікацію в спеціальних центрах, обладнаних комп’ютерами і космічними приладами. Великі переміни відбуваються і в вищих учбових закладах.
До програм майбутніх біологів, астрономів, геологів, за пропозицією вчених НАСА, включається новий модуль «Астробіологія», який містить нові дослідження початку життя, еволюції, розподілу і майбутньої його долі у Всесвіті.
Аудиторії низки закладів через мережу Інтернет з’єднані з дослідницькими лабораторіями НАСА для організації «живих діалогів» з вченими, проведення форумів. Який же абітурієнт відмовиться від таких умов навчання? А головна вимога до майбутніх абітурієнтів – здоров’я: фізичне і моральне.

КОСМІЧНА   ОРАНЖЕРЕЯ

І коли ми в черговий раз танцюватимемо «Читу-Дріту» на Майдані,
кричатимемо «Гоп-гоп-гоп! Все буде харашо!» і співатимемо «Кропиву»,
нам аплодувати почнуть навіть з космосу («Євробачення» може відпочивати!..)
під час сеансу космічної сміхотерапії для зняття втоми від інтелектуальної праці у космонавтів,
які пролітатимуть над «ненькою» під наші співи і «Гопи».
Передплатники газети «Валеологія» через мережу Інтернет зможуть завітати до валеологічного віртуального клубу «Валеоеліта» і при бажанні вступити до його лав. В клубі вони знайдуть відповіді на свої особисті питання, поради фахівців з різних галузей валеології – здорового способу життя, фізичних вправ, режимів харчування, зняття стресів тощо.
Можливо, виникнуть проблеми, для відповіді на які доведеться звернутися до валеологів інших країн. А думки фахівців з питань медицини, валеології, педагогіки будуть опубліковані на сторінках газети «Валеології».

| ВСЕУКРАИНСКАЯ ГАЗЕТА «ВАЛЕОЛОГIЯ» | ИНДЕКС 35275 | КАТАЛОГ ИЗДАНИЙ УКРАИНЫ 2006 | ИНДЕКС 35275 | ВСЕУКРАИНСКАЯ ГАЗЕТА «ВАЛЕОЛОГIЯ» |
www.valeolog.com           valeopressa@rambler.ru

Находится в каталоге Апорт * Находится в каталоге HITUA